Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Nowy sezon

#11
Dobrze rzucony potrafi być zabójczy? XD Ale po co komu Sai skoro jak ktoś chce mieć silence to robi po prostu madare co ma 2.5 sec stun+silence, a 2.5 sec zazwyczaj wystarczy żeby oduczyć minato skakania po kijach, plus dostajesz całkiem za darmo 2.5 sec stuna co jest jeszcze bardziej spoko
Mówisz, że server ci się podoba, zapewne większości co tu piszę jednak widocznie komuś coś tu się nie podoba skoro na przyszłą edycje jest 50 postaci założonych, a start za 2 dni, coś jednak musi tych ludzi odpychać?
Reply

#12
Nie każdy zakłada postać miesiąc przed starem, niektórzy pewnie nie mogą się zdecydować kogo zrobisz a ty dramatyzujesz że 50 postaci założonych skoro co edycje jest mało założonych, zobaczymy w dzień startu.
Reply

#13
Co edycje zazwyczaj liczba założonych postaci utrzymywała się na poziomie min. 150 nawet na dwa dni przed startem i nagle chcesz mi powiedzieć że ludzie nie mogą się zdecydować kogo robić? XD no rzeczywiście tyle ostatnio zmian w postaciach było że ciężko o dobrą decyzję ;3
Reply

#14
Nie oszukujmy sie, ale na tej edycji zadnego teamu nie bedzie bo juz kazdy ma dosc braku balansu, trans za duza przewage daje w pvp -.- typ z transem wyzej potrafi na poczatku gry zabijac na 2 combo i nie mozna sie z tego wyleczyc, a pozniejszej fazie gry taki 300 lvl robi sam 1v3 na 250 levele xD, postacie nie sa dostosowane do recznego grania powinien wszystkie spelle przebalansowac do expa, postacie z obszarowkami maja takiego zajebistego expa, ze nawet jak sa gownem na pvp to z przewaga levelewa i w tym przewaga transa odrazu ma szanse wypierdalac sam ludzi - powinien zrobic, ze 3 ostatnie spele to targety do pvp, a 2 spele wczesniej to aoe do expa i przywrocic chakra explosion jako exori dookola playera aby mial aoe do expa ze slabym dmg cos w porownaniu do 100 spela dmg. Albo takie cos :
300 - target
200 - aoe
150 - target
100 - target
100 - chakra explosion jako exori z tym samym dmg co spell na 100 lv
50 - eoe
Zrobiloby to wolniejszy exp i dluzsza edycje, wieksza ilosc postaci grywalna pod expa jak i do pvp, bo aktualnie ich jest z 5?

Shared exp jest nie oplacalny na otsie taki sasek robil solo 120kk/h z nami na sharedzie max 65kk/h wyciagalismy , exp za moba w 4 osoby na shared powinien dawac 100% expa jakbys solo zabil + exp pod team hunty gdzie nie ma exety i jak biegalismy po ootsuki zobaczyc ile max expa na godzine to jak moby poszly na assassinow to tank nawet nie mial jak zabrac ich z klaty innego typa xD
Ja nie wiem jakies smieszne wono potrafi zrobic, ze na shared sie oplaca, ze tanki maja eKSete, jakies otsy z pizdy db tez tak maja, a ntsw co kazdy trabi i mowi co jest nie tak to erexo powie dobrze jest tak ma byc bo nikogo nie bedzie sluchac i robi po swojemu, tak robisz po swojemu ze bedzie 40 osob online na 3 dzien otsa i to maxymalnie.
Reply

#15
Niestety Kurumi rzeczy o których piszesz nie wejdą na tego serva, bo wymaga to zbyt wielu zmian, których w 2 dni na pewno nikt tutaj nie wprowadzi.
Co do balansu to pamiętam jak zabawnie było kiedy w enemy team był jakiś no life itachi z dwoma transami nad resztą i biło się go całym teamem jak bossa na raidzie. O ile na bocie jak się grało było Ci dość obojętne jak szybko expisz, bo ważne żeby tam jakiś wave był jeden chociaż i aoe tak teraz bez bota każdy patrzy pod Aoe a takich konkretnych postaci z nimi tak jak wspomniałeś jest tylko parę. Wkurzające jest też skakanie po schodkach na ntsw, z tego co oglądałem jednego liva od kogoś tam, to w 3-4 osoby nie potrafili nic zrobic typkowi bo stackowal, fajnie byłoby zrobić jakieś mechaniki pod uniemożliwianie stackowania, tak jak np. na pewnym otsie amatarasu od itachiego co podpala jak sie wejdzie w dany sqm, a to tylko przykład.
Na pewno bym się nie sprowadzał nigdy do systemu rzucania jednego spella jak na większości otsach bo combo z 3 spelli jakoś bardziej umila mi grę.
Reply

#16
Pisze ogolnie aby dalo mu do myslenia i podjecie decyzji na inna edycje, jakby tego otsa mial jakis inny admin i przebalansowal wszystko to otsik by odzyl i gralo po 200 osob +, dodanie nowej wyspy z nowymi questa nie poprawia gry gdzie potrzebny balans postaci, ja wiem o co erexo chodzi teraz bo jak byla edycja z botem to nikt sie o to nie sral i plakal, ze na ma co robic w late ale to bylo na edycji z botem gdzie expilo sie nawet z jebanym targetem 3x mniej na godzine ale konto expilo samo nocami i wstawales miales lvl aby sie bic, nikt nie patrzal na postacie z obszarowkami tylko na specjale, teraz jest reczna edycja i aby wyexpic postac np kisame ktory ma silanca bardzo dlugiego i stun co 3 sec na 1 sec jest nie grywalni poniewaz ma same targety i kto to bedzie expil, skoro podleci jakis sasek z obszarowkami 200 lvl wiekszy i go z onecombuje, a jest w late w tier1 pvp kisame.
Reply

#17
Hidanem nikt nie wbije 500.... Bijesz 2x mniej z spelli co lee bijesz tyle samo z lapy gdzie ty widzisz go w late game kamaz? brak obszarów hidan 1 obszar na 40 ok next 110 gdzie spella na 40 nie bedziesz uzywał chyba że w tym przypadku spell 110 pozniej przeskok do 200 brak spella 150. Buff 30% life steal na 10 sec ???? Co to kurwa ma być tak jak u hinaty czy nejego buff.../Blantocholik o zmianach mówimy mu już od x edycji jedyną rzecz jaką dodał to MW gdzie tylko 1 mogłeś używać -,- Teraz 2 XDDD


https://scr.hu/7O9Mwka hidan ---lee Perki
Reply

#18
Ja wiem że mu gadacie o zmianach, bo widzę was co edycje, a z niektórymi nawet kiedyś w teamku byłem jeszcze za czasów bota ktore były lepsze dla tego serwera.
Co do Lee i Hidana nie ma co porównywać, totalna przepaść, Lee z buffem ma 50% dmg z łapy kiedy hidan 24% kosztem czego? Tego że spelle nie biorą mu HP? XD Jak na lee cie łapie focus to po prostu nie bijesz spelli i tyle wtedy więcej ustoisz a samą łapą na lee zrobisz więcej niż hidan łapa+spelle...
Z Erexo to w ogóle ciekawa sprawa, ostatnio mało co się udziela na forum, kiedyś chociaż szło z nim podyskutować, ostatnie co pamiętam jak pisał to że ten serwer wpuszcza dla zabawy a nie dla hajsu, tylko bardzo ciekawe że dla ZABAWY usunął opcje 7 dni pacca i perma, zupełnie jakby wcale nie chodziło mu o to żeby od razu wyjebać hajs na 30 dni kiedyś większość przestaje grać po tygodniu, kochana hipokryzja...
Reply

#19
Kurumi napisałeś że usunięcie obszarów i na h lvl i danie ich na mniejszy zwolni expienie i wydłuży edycję, a jak był mniejszy Exp to nawet 500lvl nie powbijali ludzie i wyszli z serwera. Wystarczy że trafi się jeden pajac co no life jest i wyprzedzi z lvl i tak czy siak zniszczy edycje bo transy/lvl za dużo dają. Jeśli się tego nie zmieni to żadna zmiana nie poprawi tego serwera bo najgorsza postać będzie najsilniejsza w rękach no lifa, który wyprzedzi wszystkich z lvl. Przykład na realu 5 100 lvl da radę zabić 400 level a tutaj 250lvl x 4 wyjebie się solo od 300 saska Smile Największy błąd tego serwera od zawsze.
Reply

#20
300 saskiem nie zabijesz 250 ten balans na tych lvl juz widac, chodzi o 30-200 transy gdzie 1 trans daje bardzo duza przewage
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)