Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Hidan

#1
Hidan jako jedyna postać nie ma spella 150 ,mógłbyś mu dodać spella 150? z tego co pamietam miał taki,ma bardzo małe ninjutsu i nie ma 1 spella jest strasznie znerfiony
Reply

#2
Zgadzam się, Hidan jako postać na NTSW ma najmniejszy DMG z ninjutsu w dodatku brakuje mu jednego spella, który pozostali mają. Jak najbardziej jestem za tym żeby jutsu na 150 lvl dla Hidana wróciło. Myślę, że to rozwiąże sprawę z "niższoscią" tej postaci na tle innych. Przykładem Lee też polega na walce taijutsu lecz wszystkie jutsu ma na swoim miejscu, natomiast Hidan nie.
Myślę, że Erexo raczej to poprawi.
Reply

#3
Hidan nigdy nie miał jutsu na 150 level,
wczoraj zwiększyłem mu draina na buffie oraz zwiększyłem melee dmg o jeden poziom (teraz jest 1 poziom niżej niż lee)
Reply

#4
Jest jeden poziom niżej od lee z lapy, a z ninjutsu nie tylko o 1 poziom w dodatku ma mniej o spella
Reply

#5
Nie patrz na perki bomba tym lee na 400 lvl jakos w kurwe duzo ze speli nie bil -.- wbijesz 300 lv jakiegos lee 300 sie wezmie i dopiero kolejny placz poleci xd
Reply

#6
Tak czy siak hidan dalej nie jest opłacalny w zakładaniu, każdy kto by potrzebował tanka do teamu założy po prostu gaare który więcej stoi, bije 4% mniej łącznie z perków, lepsze spelle do expa, speciale też dość spoko nie wliczając mana draina akurat, więc tak czy siak gaara > Hidan
Reply

#7
Erexo zaraz napisze Hidan balanced przecież ma 30% draina na 10 sec gdzie inni mają dmg Big Grin
Reply

#8
Walić tego draina, Gaara ma średnio 100 many więcej na 10 lvli niż hidan hp, do tego jak mu się skończy utamka to zawsze ma pare tyś hp żeby uratować dupsko jakiś raitonkiem czy soldierem, więc i tak ez jak na to że ma o wiele lepsze spelle do expa i dość przydatnego trapa do okoła ale to głównie jakieś bitki itp.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)