Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Nowy sezon

#21
głównie mowa tu o transach 70,110,150, z czego 150 nie dość że transa się dostaje to wtedy większość postaci dostaje jakieś speciale i wtedy przewaga jest najbardziej widoczna.
Według mnie ten serwer ma dwie opcje żeby odżyć, jedna z nich to powrót do starego silnika z botem i pozostanie przy stałych 100 graczach, paru teamkach co się pobiją jak zwykle pare tyg. lub druga opcja gruntowna zmiana na serwerze związana z balansem, transami i całą resztą o której pisaliśmy. Pierwsza opcja odpada zapewne ponieważ możliwe żę stary silnik bez bota już dawno w koszu leży, a po drugie Erexo by korona z głowy spadła jakby się cofnął do bota i jego słowa o tym że serwer odżywa bez bota legły by w gruzach xD
Reply

#22
No ten na pewno taki nie będzie bo Erexo wypuszcza ten serwer dla zabawy i dla "wiernych stałych graczy" i go nie obchodzi że będzie miał po 50 osób Smile))
Reply

#23
bossy wciąż sa nie dostosowane do gry ^^ idziesz 150 na legendary ninja wyskoczy legenda +1 normal i zgon xD
Reply

#24
jak dla mnie powinnen przelozyc date startu,poprawic jutsu dla kazdego bo wiekszosc robi 2-3x mniejszego expa niz inni,na low zmniejszyc dmg w ludzi oraz nerf lapy w pvp bo jest za op.na nowej wyspie nowe moby za duzo bija 510lee padlem od 6 spamujac raitony,niesmiertelke,POPRAWIC SHAREDA bo aktualnie robiac respy i tak bedzie beznadziejny bo za malo daje a roznica miedzy zabijaniem solo a z kims jest bardzo nie wielka.
Reply

#25
Każda postać powinna mieć swoje plusy i minusy, jedni więcej biją single target a inni area, po prostu postacie co mają więcej targetów powinny expić na lepszych mobach a te z obszarami na słabszych a brać ich więcej na siebie, jakby zrobił każdą postać taką samą to by narzekali ze wszystko takie same. Przykład Choji postać z 3 obszarami do expa i mocna łapa, postać która bardzo fajnie będzie expić bo może wziąć na siebie dużo mobów i bić obszary za to w pvp nie ma zbyt usefull specjala, a np taki Madara ma strasznie dobrego specjala w PVP. Po prostu postacie, które są słabsze w pewnych aspektach gry są lepsze w innych. Jakby dodał obszary itd, to by musiał wtedy zwiększyć dmg innym postacią, które mają go mniej kosztem czegoś innego np lepszego expa. Problemem nie jest to, że któraś postać szybciej expi tylko to, że te transy dają tutaj niewyobrażalną przewagę, każdy widzi jakie postać ma spelle i zakłada ją świadomie, więc zamiast narzekać, że się ciężko expi to może po prostu graj czymś czym się szybko expi? Jakoś Kurumi grał Minato postać ciężka do EXPa i wjebał ten 500 bez problemu.

Odnoszę wrażenie, że dla niektórych najlepiej by było jakby każda postać miała buffa na ogromny DMG w dodatku zajebiście expiła a na specjalu miała nieśmiertelke, debuffa ze stunem i silencem.
Reply

#26
a jaki jest sens expienia postacia z targetami nie majac na otsie mozliwosci expienia po 1 mobie? gdzie wjezdza jakis lee,sasuke lub inna postac z 2-3 area,biega sobie po 10 mobow i robi 10x wiekszego expa co skutkuje szybka przewaga transow i ogromna dominacja w pvp,nawet majac useless speciala.
Reply

#27
Prawda jest taka, że jeśli ta postać z targetami i usefull specjalami ci dorówna to już jesteś na przegranej pozycji jeśli chodzi o PVP. Bomba chyba nie rozumiesz tego co napisałem do końca. Napisałem co jest błędem w tym systemie levelowania a ty piszesz next komentarz jakbyś nie przeczytał wgl tej wypowiedzi. Ludzie jak ty, którzy wyciągają wnioski z palca mnie śmieszą. Uważaj na DDosy Kappa :__:
Reply

#28
Ale to jest pierdolenie kamaz bo wbijasz 1 raz na reczna edycje ntsw i masz zajawke xD, tutaj kazdy co pisal juz gral te 2 edycje reczne, to co bomba napisal ze wszystkim sie zgadzam.
Wyexpilem 500 lvl ale jakim kosztem, na 500 lvl bije max ze spela 15k target - 10k aoe - 9k wave // sasek 480lvl bije ze spela 19k target aoe - 17k aoe - 16k aoe, dopiero na 500 lvl zaczalem cos bic w ludzi aby sie to wgl oplacalo, exp na godzine maxymalnie z exp bustem robilem po 50-60kk, anbu saskiem robil 120kk i sie smial z mojego expa, musialem dwa razy wiecej grac niz inni z mojego teamu i jeszcze bylem na tym stratny bo maly dmg ze speli do 500 lvl po 1k hity w ludzi xD. strasznie papierowaty jest kawalek shika bral 6 akatsuki membery i expil z tym , a ja na tym samym levelu od 5 padakiem jak kiep.
Jakby zrobil cos podobnego co napisalem wyzej z tymi spelami, ze kazdy ma taki sam wachlarz to by wrocily postacie do gry takie jak - NARUTO / SAKURA / NEJI / HINATA / SHINO / KIBA / SHIKAMARU / KANKURO / ITACHI / KISAME / KILLER BEE / HIDAN / YAMATO / JIRAYA / NAGATO / KONAN i by kazdy patrzal tylko na specjale.
Postacie oplacalne do gry aktualnie na ntsw to - SASUKE / LEE / CHOJI / INO / KAKUZU / DEIDARA / MADARA / SAI -- reszte kazdy oleje nawet widac po zalozonych kontach xD postacie z calkiem niezlymi specjalami i same aoe do expa xD
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)