Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
08.03.2019 Sezon

#1
[Image: editionPL.png]

· Każda z profesji została podporządkowana pod trzy główne role: ninjutsu, weapons i defense.
· Każda z profesji posiada swoją rolę główną, określa ona jakie przedmioty dana profesja może ubrać.
· Podstawą każdej profesji jest 20hp/20cp, oraz +0% jutsu/weapons dmg, +0% absorb.
· Każda z ról jest wartością dodaną do profesji, główna rola jest warta 3x tyle co poboczna (tj. ninjutsu na main dodaje +15% nin, na sub dodaje +5% nin).
· Bonusy każdej z ról możemy zobaczyć przeglądając zakładkę Professions oraz najeżdżając na ikonkę poszczególnej roli.
· Odstępstwem od tej reguły jeżeli chodzi o przyrost hp/cp są Lee, Gaara, Kimmimaro oraz Hidan ze względu na ich mechanikę.
· Przedmioty przeszły gruntowny rebalans oraz dodano kilka nowych po to, by dopasować ich do nowego systemu ról.
· Jutsu które powodują area dmg będą zadawać mniej obrażeń potworom by zbalansować exp, nerf zaczyna się od 5% dla jutsu z wave, przez 10% dla jutsu typu exori aż po ~20% dla dużych obszarówek typu Kirin.
· Dodano tzw. "exeta res" dla wszystkich postaci z rolą wiodącą Defense by usprawnić system teamhuntów.
· By zwiększyć dynamikę gry zwiększyliśmy respawn bossów z "przeważnie 2, czasem 1 lub 3" do "przeważnie 3, czasem 2 lub 4".
Reply

#2
zapowiada sie najciekawsza edycja od x czasu
Reply

#3
Zapraszam wszystkich na edycje, liczę na stały opor I owocne wary.

@Erexo
Weź zainwestuj w koncu w mobilną wersję swojej strony.
Reply

#4
O wildashi wbija na otsa.
Tematy o edycje z botem coming soon.
Reply

#5
[Image: PMGOYS5.png]

Dodaliśmy auto-hotkey do klienta, można sobie ustawić by dowolny hotkey samoistnie uaktywniał się po spełnieniu jednego z wybranych kryteriów, mam nadzieję że przypadnie Wam do gustu
Poza tym poprawiono wszystkie wysokopoziomowe moby i przeniesiono ich główny dmg z area do targetów, w ten sposób na th shooterzy nie będą tracić tyle życia, oraz uciekanie od mobów solo nie będzie już tak opłacalne
Reply

#6
Napiszę tak, jak każda profka będzie grywalna to będzie to spoko edycja xD Bo mam dość grania 3/4 postaciami Smile

*edit-1
Halo halo? +10% nin buff dla saska XD?

*edit-2
Ten serw ma discorda?
Reply

#7
(03-04-2019, 08:48 PM)Xantik Wrote: Halo halo? +10% nin buff dla saska XD?

 Ktoś musiał zostać taiem Big Grin 10% to wciąż dużo

(03-04-2019, 08:48 PM)Xantik Wrote: Ten serw ma discorda?

Jak najbardziej, link do niego masz w nawigacji po prawej stronie tutaj.
Reply

#8
Wgl te przyrosty na stronie to każdy ma inne xD co trochę zepsuje balans alee co ja tam wiem
Reply

#9
zepsuje? xd

Właśnie dobrze że tak jest o.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)