Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Retro

#1
Mam kilka pytań odnośnie Retro Edycji, jakbyś mógł na nie odpowiedzieć Erexo to było by milo. 

1. Czy to edycja bot-friendly?
2. Zwiększone zostaną tylko skille, exp i fragi? Loot i reszta zostaje tak samo?
3. Pacc 3dniowy po założeniu postaci?
4. Najważniejsze, jak długo będzie trwać?
Reply

#2
1. W teorii nie, w praktyce jest to stary client co mówi samo za siebie, a ja nie będę miał za dużo czasu by się tą edycją zajmować, odpalam ją na wyraźną prośbę graczy.
2. Loot zostaje, nie wiem co rozumiesz pod "i reszta" ale tak, wszystko poza tym co wymieniłem zostaje tak jak to było rok temu.
3. Tak jak to było kiedyś, 5
4. Trwać będzie tyle ile każda inna, czyli do czasu aż będą gracze. Planuję skończyć nową edycję mniej więcej na nowy rok więc do tego czasu na pewno, później będę opóźniał jej start jeżeli na retro dalej będą ludzie.
Reply

#3
Okej. Czyli beda lecialy bany za bota? I zapomnialem o jeszcze jednym, jak z niedzielnymi raidami?
Reply

#4
Brak, na starym cliencie jest masa debugów przy dużej ilości osób na ekranie więc ten raid byłby tylko pretekstem do typowego tibijskiego wkurwienia się.
Experience x5 oraz "stary client" powinno wystarczyć.
Reply

#5
Premium Shop bedzie jakis, czy nie ma zadnego? Bo z tego co widze to nie dziala poki co.
Reply

#6
Powinien się pojawić, niedługo go fixnę
Reply

#7
Okej, to popraw jeszcze char makera bo nie da sie wszystkich zalozyc.
Reply

#8
Na tej edycji z botem (rok temu) byly jeszcze daily misje? xd
Reply

#9
Mozliwe, bo widze, ze nie ma tego nowszego transa do kanka, wiec nie wyglada mi to na ostatnia edycje przed otc :d
Reply

#10
Nie lepiej wystartować w piatek retro? Szkoda calej soboty jak trzeba do 18 na start czekacxd
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)