Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Exetka? Provoke? Jak zwał tak zwał

#1
Chciałbym zaproponować dodanie dla TANKÓW Hidan Gaara Lee, Provoke Exete czy jak tam to się będzie nazywało. Proponowałbym jednak aby była ona 3x3 a nie 1x1 jak na realu. Tutaj jest to serwer Naruto gdzie ciężko się biega z tymi mobami bo mają dużego speeda więc myślę, że 3x3 będzie gitara.
Edycja jest ręczna Erexo sam mówił, że respy były robione pod TH lecz brak tej exety wyklucza troche to th, bo ja grając Ino nie mogę biegać i leczyć Hidana bo co chwile przerzucają się moby :/ a exety brak :/
Reply

#2
Nie zostanie to dodane erexo ma wyjebane w server,lee wciaż bez nerfa,hidan chuja bije -,-
Reply

#3
Myślałem nad tym od dłuższego czasu, jednak nie jestem pewien jak w rozsądny sposób to dodać by miało to sens.
Całkiem możliwe iż przy balansie na następną edycję, a co za tym idzie silnym podziale na tanków/dpsów i supportów, może wtedy dodam coś a'la exiva
Reply

#4
Edycja wciąż trwa nic nie zrobiłeś usunołeś jeden set dla tanków dodałeś useless wyspe,Hidan wciaż chuja bije jest najsłabszą profka,lee wciaż napierdala jak pojebana kurwa może coś zrobisz ? Z edycji na edycje nie robisz nic co mówią ludzie,wciaż wprowadzasz swoje pomysły które jak widać nie działają wprowadz starą edycje jak jeszcze bot był z pewnymi zmianami zobaczysz różnice .
Reply

#5
Wydaje mi się, że dodanie tego teraz byłoby pewnego rodzaju testem? Na początek chyba możesz dodać do tych typowych tanków a później z kolejna edycja spróbować lepiej to balansować, bo aktualnie bez tego gra się ciężko a skoro mówisz, że dodasz na next to co? Mamy wyjść i wrócić na następną? Prosimy Cie o rzecz która uprzyjemni gre a nie Znisczy Balans. Wydaje mi się, że to nie wymaga zbędnych testów.
Reply

#6
Gogo 600 Kamaz
Reply

#7
na test serverze nie chca testowac?
Reply

#8
tu jest test server?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)